O nás

Suntour24

Suntour24 je cestovní kancelář s bohatými zkušenostmi s poskytováním výletních služeb. Jsme ambiciózní a rostoucí společnost, která dokázala realizovat nejrůznější výlety a osvědčila se na trhu cestovního ruchu.
Naše cestovní kancelář byla založena v roce 2010 a má licenci egyptského ministerstva cestovního ruchu a je členem Egyptské asociace cestovních kanceláří (ETAA).
Jsme odborníci na širokou škálu cestovních služeb dostupných po celém Egyptě. Mosttrips nabízí vysoce kvalitní služby s přihlédnutím ke všem potřebám a zájmům turistů. Naším sloganem je „Kvalita je naší nejvyšší prioritou“.
Naší hlavní činností je poskytování celé řady výletních služeb – autobusové zájezdy, které pokrývají všechny staroegyptské památky, safari, dobrodružné výlety do egyptských oáz, výlety na pobřeží, výlety lodí, výlety za zábavou, ale i potápění v těch nejbáječnějších místa velkolepého Rudého moře .

Так Nabízíme také mnoho dalších služeb souvisejících s cestovním ruchem:
transfery luxusním autokarem, služební cesty, skupinové a individuální výlety, okružní jízdy, kromě plaveb po Nilu a ubytování v hotelu.
Hlavním principem naší společnosti je individuální přístup ke každému klientovi, proto o nás můžete slyšet mnoho pozitivních ohlasů. Zaměstnanci naší společnosti jsou zkušení profesionálové v cestovním ruchu, jsou nadšení ze služeb, které nabízejí, snaží se držet krok s veškerým nejnovějším vývojem v cestovním ruchu a překonávat očekávání zákazníků.
Zaměstnanci se snaží nejen vyslyšet, ale také splnit všechna přání našich turistů, a tak garantujeme vysokou kvalitu Vaší dovolené.
Hlavním posláním naší agentury je vytvořit klientovi pohádkovou dovolenou, o jejíž důstojnou organizaci se postaráme. Vy relaxujte – my pracujeme!